Cyclad Sp. z o.o.

Python Developer

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Informacje o projekcie:

  • Branża: rozwiązania do analizy danych w handlu detalicznym
  • Lokalizacja: Warszawa (Śródmieście)/obecnie praca ma charakter w 100% zdalny
  • Technologie: Python, JavaScript, HTML, XML, JSON, Docker, Scrapy, ScrapingHub, AWS
  • Wynagordzenie: 9 000- 12 000 PLN netto +VAT (B2B)

Obowiązki:

  • Analiza wymagań oraz dostarczanie rozwiazań zgodnych z istniejącymi standardami i praktykami
  • Tworzenie nowych funkcjonalności zgodnych z specyfikacją projektu
  • Projektowanie, budowa i utrzymanie wydajnego kodu w Python
  • Integracja z rozwiązaniami do przechowywania danych
  • Dbanie o dobrą jakość kodu

Oczekiwania:

  • Min. 2 lata doświadczenia z Pythonem, JavaScript, HTML, XML i JSON
  • Dobra znajomość wzorców projektowych
  • Bardzo doba znajomość języka angielskiego (min. B2)

Mile widziane:

  • Doświadczenie z AWS i Docker

Oferujemy:

  • Pracę w wielonarodowym i multidyscyplinarnym środowisku
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i premię roczną uzależnioną od wyników
  • Ubezpieczenie podróżne
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Kontakt z najnowszymi technologiami
  • Przyjazne środowisko pracy, w którym zespół jest nagradzany za sukces
  • Możliwości podróży międzynarodowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.