Python Developer

Team Connect Sp. z o.o.
Podstawowe informacje:
Lokalizacja
Warszawa
Wymiar etatu
Pełny etat

Główne zadania:

  • Projektowanie oraz implementacja oprogramowania w języku Python
  • Udział w opracowywaniu koncepcji oraz planowaniu nowych modułów i funkcjonalności
  • Optymalizacja działania istniejących systemów
  • Udoskonalanie wdrożonych rozwiązań pod kątem wydajności oraz technologii
  • Weryfikowanie jakości oprogramowania
  • Przygotowywanie i dbałość o dokumentację projektową

Wymagane doświadczenie:

  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie w programowaniu w języku Python
  • Praktyczna znajomość: Django, Elastic Search, Docker, Ansible
  • Znajomość relacyjnych baz danych (PostgreSQL)
  • Doświadczenie w pracy w metodyce Scrum
  • Zaangażowanie i twórcze podejście do rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • Długofalową, stabilną współpracę
  • Możliwość wyboru benefitów pozapłacowych wedle własnych potrzeb dla siebie oraz rodziny (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie działalności)
  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy
  • Roczny budżet szkoleniowy
  • Pomoc w kwestiach księgowych w przypadku prowadzenia działalności
  • Indywidualne wsparcie ze strony dedykowanego opiekuna firmy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.