Python Developer

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Masz doświadczenie w programowaniu w języku Python?
Chcesz wziąć udział w unikalnym projekcie na skalę europejską?
Dobrze rozumiesz architekturę systemu Linux?

Zapraszam do rozmowy o stanowisku:

Python DeveloperMiejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • realizacja projektów dla kluczowych klientów firmy - głównie firm o międzynarodowym zasięgu
  • integracja i rozwój nowych modułów systemu przetwarzania danych
  • tworzenie narzędzi do monitorowania usług związanych z chmurami obliczeniowymi

Co oferujemy?

  • okazję zdobycia wyjątkowych kompetencji
  • możliwość tworzenia nowych rozwiązań od podstaw
  • wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • szeroki wachlarz benefitów pozapłacowych
  • miłą i nieformalną atmosferę pracy

Serdecznie zapraszam do kontaktu i rozmowy o projekcie !

Angelika
723 239 635
awg@hrk.pl

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.