Python Developer w zespole Private Cloud

Talent Hills

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Klientem Talent Hills jest jeden z globalnych liderów branży Hight-Tech. W związku z budową nowego zespołu, który będzie bezpośrednio zaangażowany w prace nad rozwojem chmury prywatnej, a także opartych o chmurę produktów i usług typu Cloud Data Storage, szukamy doświadczonego Python Developer’a. Dołączając do zespołu weźmiesz udział w projektowaniu, rozwoju, implementacji i integracji zaawansowanych rozwiązań cloud’owych opartych o OpenStack.

Opis stanowiska:

– Projektowanie, rozwój i implementacja nowych funkcjonalności oprogramowania opartego o OpenStack;

– Rozwój narzędzi wspierających proces deployment’u w chmurze prywatnej;

– Integracja usług cloud’owych opartych o OpenStack;

– Zapewnienie wysokiej jakości tworzonych rozwiązań (pisanie testów jednostkowych, code review);

– Tworzenie dokumentacji technicznej;

Wymagania

Wymagania:

– Wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe uzyskane na kierunku IT lub pokrewnym;

– Minimum 2-letnie doświadczenie komercyjne w programowaniu w języku Python;

– Praktyczna znajomość środowiska Unix/Linux;

– Doświadczenie w pracy z OpenStack, AWS, GCP będzie atutem;

– Praktyczna znajomość podejścia oraz narzędzi DevOps będzie dodatkowym atutem;

– Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

– Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

– Możliwość rozwoju zawodowego w ramach innowacyjnych projektów badawczych dotyczących najświeższych osiągnięć w dziedzinie IT;

– Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

– Rozbudowany pakiet benefitowy (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, karta lunchowa, dofinansowanie kursów językowych i wiele innych).

Prezentacja firmy

Talent Hills to zespół wyspecjalizowanych Konsultantów, którzy od lat sw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy