Python Data Developer (Microservices)

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Jesteśmy Grafton Recruitment – czyli zespół kreatywnych ekspertów rekrutacyjnych, dla których każdy kandydat jest wyjątkowy. Wiemy, że rekrutacja to nie tylko znalezienie pracy, ale przede wszystkim stworzenie odpowiedniego dopasowania pomiędzy kandydatem a pracodawcą. Nasz cel to zapewnienie kandydatom spełnienia zawodowego i satysfakcji z wykonywanej pracy.

W Grafton Recruitment skupiamy się nie tylko na fachowych umiejętnościach, ale również na indywidualnych cechach osobowościowych, stylu pracy i celach zawodowych każdego kandydata. Dzięki temu możemy dopasować najlepszą ofertę pracy, która sprosta oczekiwaniom i potrzebom naszych kandydatów.

Współpracujemy z tysiącami firm w Polsce, działającymi w różnych branżach, co daje naszym kandydatom dostęp do szerokiej gamy ofert pracy i możliwości rozwoju kariery. Nasza obecność na terenie całej Polski, w tym w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Łodzi, oraz prowadzenie projektów w Trójmieście, pozwala nam na skuteczne i sprawne działanie na rzecz naszych kandydatów i klientów. Certyfikat Great Place To Work® to dowód, że jest nam w naszej firmie dobrze, że w tym miejscu stawiamy na komunikację, rozwój, wellbeing. To miejsce, w które chcemy się angażować dlatego kariera naszych kandydatów jest w dobrych rękach.

Dowiedz się więcej na www.grafton.pl

Miejsce pracy: Kraków
6-16-64897-3
Wynagrodzenie: 18700 - 25300 PLN

Dla naszego klienta, firmy IT, która specjalizuje się we wsparciu technologicznych swoich zewnętrznych klientów z różnych branży, poszukujemy Python Data Developera na poziomie senior lub mid. Jeśli twoje doświadczenie jest zgodne z poniższymi wymaganiami, nie czekaj i aplikuj na naszą ofertę!

Obowiązki:
- Budowanie i rozwijanie Data Lake w chmurze AWS
- Projektowanie skalowalnej architektury z kilkoma usługami spełniającymi wymagania biznesowe
- Projektowanie, wdrażanie i ulepszanie aplikacji zorientowanych na usługi
- Pracowanie z najnowszymi technologiami związanymi z Big Data

Wymagania:
- Masz minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego w programowaniu w języku Python w projektach back-endowych
- Posiadasz doświadczenie w uruchamianiu dużych skalowalnych usług rozproszonych zgodnie z architekturą mikroserwisów
- Znasz się na konteneryzacji i hostowaniu aplikacji w Kubernetesie (EKS lub GKE)
- Pracujesz z narzędziami deweloperskimi, m.in. z systemem Git
- Potrafisz przetwarzać duże zbiory danych
- Znasz takie technologie jak: Docker, Shell, Bash na poziomie podstawowym
- Masz doświadczenie w Sparku – mile widziane
- Znasz język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację i uczestniczenie w międzynarodowym projekcie

Korzyści:
- Umowa o pracę lub B2B
- Pełna praca zdalna
- Budżet szkoleniowy
- Karta Multisport – 50% pokrywa pracodawca
- Ubezpieczenie na życie Luxmed – pracodawca pokrywa pakiet podstawowy
- Ubzepieczenie na życie Unum – pokrywa pracownik