Purchasing Specialist

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Ciekawa propozycja zawodowa dla osób posiadających pierwsze doświadczenie w obszarze zakupów.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, globalnego dostawcy innowacyjnych rozwiązań dla branży food, który rozwija swój nowy oddział w Polsce szukamy osoby na stanowisko:

Kupiec

Lokalizacja: zachodnia część aglomeracji poznańskiej

Opis stanowiska

  • Samodzielna organizacja procesu zakupowego,
  • Badanie rynku zakupów, analiza, monitorowanie pod kątem pozyskiwania dostawców,
  • Prowadzenie negocjacji z dostawcami,
  • Zarządzanie przetargami na rynki lokalne,
  • Optymalizacja narzędzi oprogramowania zakupowego
  • Wsparcie polityki zarządzania dostawcami,
  • Reprezentacja firmy na arenie międzynarodowej,
  • Współpraca z innymi działami firmy.

Profil kandydata

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze zakupów (mile widziana branża food),
  • Język angielski na poziomie zaawansowanym - warunek konieczny,
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji, dokonywania analiz,
  • Preferowane wyższe wykształcenie,
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami.

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki finansowe oraz premia roczna,
  • Realny wpływ na kształtowanie strategii zakupowej w start-upowym oddziale w Polsce,
  • Kultura otwartej komunikacji,
  • Pełne wsparcie na każdym etapie wdrożenia.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page