Michael Page Michael Page

Purchasing Manager

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie działem zakupów, zarządzanie zespołem oraz negocjacje z kluczowymi dostawcami.

Informacje o kliencie

Międzynarodowa firma z branży automotive, która zapewnia swoim Klientom najwyższej jakości produkty, a pracownikom rozwojowe miejsce pracy.

Opis stanowiska

  • Planowanie, organizacja, koordynacja i nadzór pracy Działu Zakupów;
  • Realizacja wytyczonych celów dla Działu Zakupów oraz wsparcie w realizacji celów innych obszarów i Zakładu;
  • Wytyczanie oraz nadzór nad realizacją celów bezpośrednio podległych pracowników Działu;
  • Zarządzanie zespołem zakupowym i delegowanie zadań;
  • Bieżące monitorowanie oraz okresowe raportowanie wytyczonych wskaźników;
  • Odpowiedzialność za strategiczną stronę zakupów: poszukiwania, wyboru i nominacji dostawców;
  • Przygotowywanie, nadzór i raportowanie budżetu Działu Zakupów;
  • Przeprowadzanie akcji ofertowych (wysyłka zapytań ofertowych, monitoring akcji ofertowych, analiza ofert, negocjacje warunków handlowych);
  • Przeprowadzanie akcji zmierzających do redukcji kosztów zakupu materiałów;
  • Przestrzeganie zasad 5S;

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe o profilu logistycznym / ekonomicznym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • Znajomość rynku dostawców w Polsce i za granicą
  • Doskonała znajomość technik negocjacyjnych
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Wysokie umiejętności organizacyjne i interpersonalne
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej sytuacji na rynku
  • Atrakcyjny system premiowy i benefity pozapłacowe (m.in. ubezpieczenie, karta sportowa)
  • Praca w zgranym zespole w sprzyjającej atmosferze
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Dąbrowa Górnicza
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page