Purchasing & Logistics Manager

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG, szukamy Kandydata na stanowisko:

Purchasing & Logistics ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Udział we wdrażaniu systemu SAP – modułu MM i EWM,
  • Optymalizacja polityki zakupowej firmy (materiały, surowce, media),
  • Negocjowanie kluczowych umów z kluczowymi dostawcami firmy,
  • Analiza potrzeb materiałowych, nadzorowanie bieżącego procesu zaopatrywania oraz redukowanie kosztów materiałowych poprzez racjonalną gospodarkę magazynową,
  • Nadzór i organizacja pracy magazynów oraz polityki flotowej firmy - poprzez podległy zespół,
  • Zarządzanie, organizacja i optymalizacja transportu towarów do klientów,
  • Ścisła współpraca z działem produkcji oraz obsługi klienta w celu zapewnienia realizacji celów firmy,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane Logistyka,
  • 5 lat doświadczenia w obszarze zakupów lub logistyki,
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem,
  • Znajomość systemu SAP (moduły MM i EWM)   - warunek konieczny
  • Co najmniej dobra znajomość j. angielskiego
  • Zdolność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Dynamizm w działaniu i nastawienie na rezultaty
  • Samodzielność i odwaga w podejmowaniu decyzji

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Duży zakres samodzielności
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.