Purchasing and Supply Chain Manager

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Purchasing & Supply Chain Manager odpowiada za opracowanie i wdrożenie europejskiej strategii zaopatrzenia produkcji w materiały bezpośrednie. Kluczowe zadania obejmują rozwój i racjonalizację bazy dostawców, zabezpieczenie kluczowych kontraktów i poprawę warunków współpracy z dostawcami. Raportowanie do SCM Global Director.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, wiodący dostawca surowców dla przemysłu przetwórstwa tworzyw sztucznych, posiadająca swoje oddziały w Europie. Obecnie w związku z rozwojem swoich europejskich struktur logistycznych poszukuje kandydata na stanowisko Purchasing & Supply Chain Manager.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie i rozwój podległego zespołu
  • Pozyskiwanie i rozwój dostawców surowców bezpośrednio produkcyjnych
  • Zapewnienie nieprzerwanego zaopatrzenia w surowce
  • Zarządzanie zapasami: ścisła współpraca z finansami i kierownictwem zakładu w celu oceny poziomów zapasów surowców i wyrobów gotowych oraz w razie potrzeby wdrożenia działań naprawczych
  • Opracowywania efektywnych planów magazynowania surowców i wyrobów gotowych
  • Analiza kluczowych wskaźników efektywności i przygotowywanie raportów i analiz

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, min. Inżynier/ licencjat (o kierunkach: Ekonomia, Zarządzanie, Logistyka)
  • Minimum 5-7 lat doświadczenia na podobnej roli zorientowanej na zakupy bezpośrednie, w tym doświadczenie w kierowaniu zespołem w roli lidera lub managera
  • Znajomość rynku dostawców tworzyw sztucznych / żywic będzie dużym atutem
  • Zaawansowana obsługa pakietu MS Office
  • Doświadczenie w pracy z systemami klasy MRP
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Gotowość do podróży służbowych w Europie

Oferujemy

  • Kluczowa rola w zarządzaniu Zakupami i Łańcuchem dostaw o zasięgu regionalnym w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Prowadzenie interesujących projektów rozwojowych w obszarze Łańcucha Dostaw
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Stabilna umowa o pracę
  • Pakiet socjalny i premie
  • Prywatna opieka medyczna
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page