Purchasing Analyst Expert m/f

Michael Page

Małopolskie, zagranica

Michael Page Michael Page

Zapewnienie wsparcia dla zakupów grupowych w zakresie analizy danych, raportowania i wewnętrznej zgodności "compliance".

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna lider w swojej branży.

Opis stanowiska

Wspieranie działań Global Procurement Intelligence w zakresie wdrażania nowych systemów i narzędzi zakupowych.

Ulepszenie baz danych dla globalnych zakupów surowców i nie- surowców.

Wsparcie Dyrektorów Kategorii w zakresie klasyfikacji i analizy danych zakupu surowców.

Generowanie raportów w obszarze zakupów grupowych na potrzeby Klientów wewnętrznych.

Monitorowanie i raportowanie kosztów zakupów dla grupy oraz monitorowanie zmian cen zakupów globalnych.

Wsparcie trwających zapytań ofertowych (RFQ) i analityczne wsparcie procesu negocjacji.

Profil kandydata

Wykształcenie wyższe inżynieryjne lub ekonomiczne

5- 7 lat doświadczenia w obszarze zakupów z naciskiem na analizę danych

Bardzo dobra znajomość Microsoft Excel baz danych IT

Gotowość do wyjazdów służbowych (10-20%)

Wysoko rozwinięte kompetencje rozwiązywania problemów

Umiejętność analitycznego myślenia, analizy danych finansowych i przygotowania raportów finansowych

Oferujemy

Interesująca i pełna wyzwań praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Praca w międzynarodowym środowisku

Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Mo¿liwoœæ rozwoju

Pakiet świadczeń socjalnych

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Małopolskie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page