PTP Associate with German

Hays Poland

Wroclaw, dolnośląskie

Hays Poland

Wroclaw
Wroclaw
NR REF.: 1167465

Dla naszego klienta, międzynarodowej korporacji z branży medycznej poszukujemy kandydata/tki na stanowisko Procure to Pay Associate z językiem niemieckim

Obowiązki:
• Zapewnianie zgodności faktur z przepisami księgowymi, podatkowymi i prawnymi standardami księgowości klienta
• Pomoc w zamknięciu miesiąca
• Rozstrzyganie na czas zapytań od dostawców i klientów
• Udział w projektach usprawniających procesy
• Przygotowywanie raportów dziennych, tygodniowych i miesięcznych

Mile widziane doświadczenie w księgowości (AP/GL), praktyczna znajomość SAP, umiejętność skupiania się na kliencie i dbałości o szczegóły. Angielski na poziomie min. B2 i niemiecki na poziomie C1. Idealny kandydat to osoba z doświadczeniem w pracy w międzynarodowym środowisku.

Oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie o międzynarodowym profilu, która gwarantuje dodatkowe benefity: prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, jak również atrakcyjne wynagrodzenie. Możliwa praca w systemie hybrydowym.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland