PTP Accounts Payable Specialist with Italian

Hays Poland

Gdańsk, pomorskie

Hays Poland

Gdańsk
Gdańsk
NR REF.: 1153060

Twoje zadania:

 -Dokładne i terminowe przetwarzanie faktur
 -Aktywny udział w aktualizacji dokumentacji księgowej
-Stosowanie odpowiednich stawek VAT i zwolnień
 -Ustalanie kont dostawców
 -Wspieranie działań na zamknięcie miesiąca

 Wymagania:

-Biegła znajomość Języka Włoskiego w mowie i piśmie
-Język Angielski umożliwiający komunikację biznesową
-Min. 1 rok doświadczenia na stanowisku PTP Accounting
-Dobra znajomość Excela
-Doświadczenie w pracy z systemem ERP (najlepiej SAP)

Oferujemy:

-Umowę o pracę na 24 miesiące (z możliwością przedłużenia)
-Pakiet świadczeń (opieka zdrowotna/ubezpieczenie grupowe, karty sportowe, my benefit)
-Elastyczny czas pracy
-Kursy językowe
- Miejsce parkingowe
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland