Agencja Zatrudnienia KS Service

Psycholog Transportu

Miejsce pracy: Szczecin

OBOWIĄZKI

  • prowadzenie badań psychotechnicznych na specjalistycznej aparaturze
  • prowadzenie testów psychologicznych badających osobowość i intelekt
  • prowadzenie wywiadów pogłębionych z pacjentami skierowanymi na badania
  • sporządzanie dokumentacji z orzecznictwem po wykonaniu badań

WYMAGANIA

  • dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunku Psychologia
  • doświadczenie w pracy na stanowisku Psychologa
  • wpis do ewidencji psychologów uprawnionych do wykonywania badań z zakresu psychologii transportu
  • doświadczenie w przeprowadzaniu badań psychotechnicznych z zakresu medycyny pracy oraz w przeprowadzaniu badań dla osób starających się o uprawnienia/odnawiających uprawnienia, m.in. na broń lub kwalifikowanych pracowników ochrony
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność prowadzenia rozmów

OFERUJEMY

  • umowę zlecenie/kontrakt
  • pracę od poniedziałku do piątku - elastyczny grafik
  • stanowisko wyposażone w niezbędny sprzęt
  • wynagrodzenie ustalane indywidualnie
  • pracę w miłej atmosferze i przyjaznym środowisku medycznym

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy