Opis stanowiska pracy

Dla partnerskiej Pracowni Psychologicznej w Rudzie Śląskiej poszukujemy psychologa z uprawnieniami do badań kierowców.

Do zadań osoby na w/w stanowisku będzie należało:

  • przeprowadzanie badań psychologicznych
  • sporządzanie dokumentacji z badań
  • wydawanie orzeczeń i opinii w zakresie badań kierowców i medycyny pracy

Wymagania

  • ukończone studia wyższe na kierunku Psychologia
  • ukończone studia podyplomowe na kierunku Psychologia Transportu
  • uprawnienia do badań z zakresu Psychologii Transportu
  • mile widziane doświadczenie w przeprowadzaniu testów i badań psychologicznych
  • wysoka kultura osobista

Prezentacja firmy

Lanette Psychotest - firma doradczo-rekrutacyjna, działa na rynku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
z możliwością zatrudnienia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Studia podyplomowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Administracja biurowa, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Inne, Praca Badania / Rozwój