psycholog/ psychoterapeuta

EZRA UKSW Sp. z o.o.

01-801 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży Warszawa- Bielany, oferujące bezpłatną pomoc dla dzieci, młodzieży i ich rodzin, w związku z intensywnym rozwojem, nawiąże współpracę z psychologiem/ psychoterapeutą.

Oferujemy:
• Umowę o pracę, na cały etat;
• Dofinansowanie szkoleń zawodowych;
• Pracę pod superwizją;
• Wynagrodzenie od 4000 netto. Wysokość uzależniona jest od doświadczenia i kompetencji.

Wymagania

Poszukujemy osoby, która:
• Ukończyła studia z zakresu psychologii;
• Posiada co najmniej 2- letnie doświadczenie terapeutyczne w pracy z dziećmi/ nastolatkami/ rodzinami;
• Posiada co najmniej 2- letnie doświadczenie w zakresie diagnozy psychologicznej;
• Ukończyła co najmniej 3 rok szkoły psychoterapii w nurcie behawioralno- poznawczym/ systemowym/ psychodynamicznym
Mile widziane:
• Kliniczne doświadczenie w pracy z dziećmi/ młodzieżą i/lub doświadczenie w prowadzeniu grup terapeutycznych dla dzieci/ młodzieży
• Dyspozycyjność, trzy razy w tygodniu, w godzinach popołudniowych.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia