Psycholog Dziecięcy

ProPsyche

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

ProPsyche Junior poszukuje psychologów dziecięcych:

  1. Praca polega na prowadzeniu konsultacji psychologicznych i psychoterapii dla dzieci i ich rodziców w Poradni Psychologiczno - Logopedycznej ProPsyche Junior
  2. Praca na zmiany: przedpołudniem godz. 8.00 - 15.00 i po południu 15.00 - 21.00.
  3. Obowiązkowa bezpłatna superwizja odbywa się raz w miesiącu.
  4. Proponujemy pracę w dużym zespole doświadczonych psychiatrów, psychologów i logopedów wywodzących się głównie z IPiN i UW.
  5. Oferujemy pracę wyłącznie w ramach kontraktu na podstawie własnej działalności gospodarczej.
  6. Więcej informacji na www propsyche pl

Wymagania

  1. Ukończone studia wyższe: psychologia kliniczna ze specjalnością psychologia dziecięca,
  2. Doświadczenie zawodowe jako psycholog dziecięcy minimum 3 lata,
  3. Umiejętność diagnozowania i przeprowadzania testów psychologicznych,
  4. Umiejętność wspólpracy z psychiatrami i logopedami przy diagnozowaniu dzieci,
  5. Mile widziane doświadczenie w prywatnych gabinetach psychologicznych,
  6. Mile widziana znajomość języków obcych

Prezentacja firmy

Centrum Psychiatrii i Psychologii ProPsyche <br/><br/> Początek d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia