Opis stanowiska pracy

KLIENT (prywatny ośrodek prowadzący diagnozy i terapię dzieci i młodzieży na terenie Rzeszowa) poszukuje PSYCHOLOGA DZIECI I MŁODZIEŻY.
Zakres obowiązków:
⦁ prowadzenie terapii dla dzieci i młodzieży
⦁ udział w realizowanych diagnozach
⦁ prowadzenie dokumentacji medycznej

OFERUJEMY:
⦁ stabilne wynagrodzenie bazowe i premie uzależnione od osiąganych wyników
⦁ gwarantowaną ilość co najmniej 20h terapii tygodniowo w godzinach pracy 9:00-17
⦁ praca na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
⦁ możliwość konsultacji i superwizji w doświadczonym zespole (psycholog, psychiatra, logopeda, neurologopeda)
⦁ dobre warunki lokalowe (kuchnia + łazienka + biura + poczekalnia + sale terapeutyczne) świeżo wyremontowane
⦁ miłą atmosferę.
⦁ szkolenia, kursy, pierwsza pomoc dla osoby zatrudnionej na etat.

Wymagania

Wymagania:
⦁ wykształcenie wyższe psychologiczne
⦁ co najmniej roczne, udokumentowane doświadczenie w pracy terapeutyczno-diagnostycznej z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym ze spektrum AUTYZMU.
⦁ ukończone kursy, staże, szkolenia poparte certyfikatami z zakresu pracy z dziećmi
⦁ umiejętność i doświadczenie w pracy diagnostycznej z takimi testami jak: IDS, Skala Leitera
⦁ umiejętność konstruowania opinii psychologicznych
⦁ wysoko rozwinięta odpowiedzialność i praca zgodnie z zasadami etyki psychologa.
⦁ doświadczenie w poradnictwie psychologicznym w zakresie problemów szkolnych, rozwojowych, rodzinnych.

Prezentacja firmy

Carpathia Logistic Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
12 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
W zależności od osiąganych wyników
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia