Psycholog / Doradca Personalny & Zawodowy

L.Grant HR Consulting

Katowice, śląskie

L.Grant HR Consulting jest firmą doradczą oferującą szerokie spektrum usług z zakresu HR, doradztwa personalnego i zawodowego. W związku z planowaną realizacją projektu outplacement'u u jednego z naszych klientów oraz rozwojem usług w zakresie diagnozy potencjału zawodowego kadry menedżerskiej i specjalistycznej, poszukujemy obecnie doświadczonej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:

  • prowadzenie indywidualnych sesji doradczych,
  • tworzenie Indywidualnych Planów Działania,
  • wsparcie uczestników projektów w zakresie przygotowania dokumentów aplikacyjnych,
  • prowadzenie indywidualnej diagnozy potencjału zawodowego oraz wybranych cech z wykorzystaniem narzędzi diagnostycznych;
  • udział w realizacji procesów typu Assessment / Development Centre;
  • udział w realizacji projektów rekrutacyjnych;
  • udział w realizacji projektów szkoleniowych i doradczych dla klientów firmy.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • wykształcenie wyższe, psychologiczne;
  • doświadczenie w pracy na stanowisku doradcy dowodowego / personalnego,
  • mile widziane doświadczenie i umiejętności trenerskie.
  • znajomość śląskiego rynku pracy i otoczenia biznesowego,
  • dobra praktyczna znajomość pakietu MS Office.
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi,