Opis stanowiska pracy

Niepubliczne gabinety psychologiczne dla dzieci - Psychologdladzieci.eu poszukuje kandydatek na stanowisko w Kielcach:

- psycholog dziecięcy

Oferujemy:

⦁ elastyczny czas pracy zgodnie z zapotrzebowaniem oraz dyspozycyjnością terapeuty
⦁ miłą atmosferę
⦁ ciekawą pracę w doświadczonym zespole
⦁ udział w projektowaniu nowych metod terapii

Wymagania

Wymagania:

⦁ co najmniej roczne, udokumentowane doświadczenie w pracy terapeutyczno-diagnostycznej z dziećmi w wieku od 1 do 18 roku życia.
⦁ mile widziane ukończone kursy, staże, szkolenia poparte certyfikatami.
⦁ umiejętność i doświadczenie w pracy diagnostycznej.
⦁ umiejętność konstruowania opinii psychologicznych.
⦁ wysoko rozwinięta odpowiedzialność i praca zgodnie z zasadami etyki psychologa.
⦁ doświadczenie w poradnictwie psychologicznym w zakresie problemów szkolnych, rozwojowych, rodzinnych, wychowawczych.

Prezentacja firmy

gama system pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
30PLN - 50PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia