Przyszły lider biznesu sprzedażowego

THE UNLIMITED POLAND Sp.z.o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Przyszły lider biznesu poszukiwany od zaraz! Gwarantujemy wysokie zarobki i rozwój!

Firma ubezpieczeniowa "The Unlimited Poland" prężnie się rozwija na całym świecie!

Już teraz prześlij swoje CV i dołącz do młodego i świetnego zespołu!

Przyszły lider biznesu sprzedażowego - PILNE I OD ZARAZ!

Kogo szukamy?

  • Osoby, która kocha sprzedaż i chce być managerem zespołu sprzedażowego;
  • ludzi młodych, ambitnych, nastawionych na cel, kochających sprzedaż;
  • osoby z minimum średnim wykształceniem - warunek konieczny do uzyskania licencji KNF!

Dzięki nam:

  • Zdobędziesz duże doświadczenie;
  • Masz gwarantowaną karierę w międzynarodowym środowisku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (stała pensja o wysokości 3 000 brutto plus wysoka prowizja)

Oferujemy:

  • szkolenia sprzedażowe i produktowe
  • świetną atmosferę pracy, w której ludzie naprawdę lubią to co robią!
  • szybki rozwój i wypromowanie się na trenera/ team lider w ciągu 2/3 miesięcy!

Prezentacja firmy

The Unlimited jest międzynarodową firmą zajmującą się ubezpieczeniami i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Kadra zarządzająca