Przyjmiemy 3 ciekawe osoby do zespołu marketingowego. Wysokie zarobki!

SPOT Justyna Malczak

20-002 Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Firma z ugruntowaną pozycją na rynku i wieloletnim doświadczeniem, poszukuje osób które będą odpowiedzialne za:

-dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
-nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych kontaktów z klientami,
-etykę pracy,
-jakość prezentowanego produktu,
-wraz z wzrostem doświadczenia/w przyszłości-przeprowadzanie szkoleń oraz rekrutację nowych pracowników.

O nas:

-30letnie doświadczenie w branży marketingowej,
- stałe szkolenia sprzedażowe oraz rozwojowe,
-dla osób ambitnych- ukierunkowana ścieżka awansu.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, aplikuj za pośrednictwem portalu.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Oczekujemy:

-dostępności od poniedziałku do piątku,
-odpowiedzialności za realizację powierzonych zadań,
-komunikatywności,
-energicznego podejścia

Prezentacja firmy

SPOT

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media