Przygotowywanie kanapek na linii produkcyjnej

SBA Flex Recruitment

Leeuwarden, zagranica

Opis stanowiska pracy

Praca na linii produkcyjnej przy przygotowywaniu kanapek, tortilli i wrapów oraz innych przekąsek. Specyfika pracy wymaga zachowania wysokiej dbałości o higienę. Praca w chłodnych warunkach (ok. 12-13 stopni Celsjusza) oraz w systemie zmianowym.

Wymagania

Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Dyspozycyjność na dłużej
Mile widziane doświadczenie w sektorze spożywczym
Chęć pracy w systemie zmianowym
Dbałość o higienę pracy
Mile widziane prawo jazdy

OFERUJEMY:
ATRAKCYJNY SYSTEM BONUSOWY – BONUS 150 EUR net dla każdego nowego pracownika, bonus rekomendacyjny (120 EUR), bonus dla osób mieszkających prywatnie (350 EUR) – zapytaj o szczegóły!

Pełną obsługę kadrowo administracyjną

Prezentacja firmy

SBA Flex Recruitment jest agencją zatrudnienia wpisaną do rejestru agenc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji