Przygotowanie do zawodu - Konsultant systemów alarmowych, monitoringu, kontroli dostępu

Rett-Pol

Województwo, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Praca dla studentów (np. WAT i pokrewne)

Przygotowanie do zawodu na stanowisko handlowca-konsultanta w działach systemów alarmowych, monitoringu, kontroli dostępu, automatyki bramowej, central telefonicznych i pokrewnych.

Niezbędna podstawowa znajomość elektotechniki jak i nastawienie na sukces w branży security.

W okresie nauki wymiar i czas pracy do uzgodnienia.

Godziny pracy firmy to  pon-pt godz. 09.00-17.00

W przyszłości b. korzystne wynagrodzenie w systemie prowizyjnym.

Wymagania

- bardzo dobre posługiwanie się komputerem

- ew. posiadanie dostępu do dobrego łącza internetowego

- dobra znajomość elektrotechniki

- pożądane prawo jazdy B

- sumienność

- bez nałogów

Mile widziane

- znajomość branży elektronicznych systemów bezpieczeństwa

- własny pojazd

Prezentacja firmy

Firma Rett-Pol została założona w 1989 roku. Posiada siedzibę główną w W... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/08/2020
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
w/g uzgodnień po okresie próbnym
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
możliwe od poziomu zaangażowania
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż