Przewoźnik / Kierowca

Łakoć Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • realizacja dostaw towaru do klientów indywidualnych i sieciowych w województwach: śląskim, małopolskim, dolnośląskim,
  • załadunek i wyładunek przewożonego towaru,
  • odbiór opakowań zwrotnych, -odbiór i rozliczanie gotówki,

Wymagania:

  • dysponowanie samochodem do lub powyżej 3,5 tony przystosowanym do transportu artykułów spożywczych: kontener, winda, wózek paletowy na wyposażeniu
  • posiadanie ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej przewoźnika
  • dyspozycyjność
  • dokładność i odpowiedzialność
  • niekaralność, kultura osobista

Płacimy za dojazd do Bielska-Białej.

Prezentacja firmy

Centrum Dystrybucji Artykułów Spożywczych w Bielsku Białej Łakoć Sp. z o.o. Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Czas nie określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Inne