Przeszkolenie / Stabilne zatrudnienie - Monter płatowców-ślusarz

PZL S.A.

02-256 Warszawa, mazowieckie

PZL S.A.
PZL "WARSZAWA-OKĘCIE" S.A to połączenie 90 lat pionierskiej tradycji w przemyśle lotniczym i przynależności do Grupy AIRBUS, największej w Europie i jednej z największych na świecie firm sektora lotniczego, kosmicznego i obronnego. Obecnie dla naszych klientów produkujemy struktury lotnicze do samolotów wojskowych i cywilnych, komponenty dla sektora kosmicznego, serwisujemy samoloty CASA oraz świadczymy usługi projektowe i agrolotnicze.

Do jednego z naszych wydziałów produkcyjnych poszukujemy PILNIE:

Od: PZL S.A.
Miejsce pracy: 02-256 Warszawa

PZL WARSZAWA-OKĘCIE producent samolotów z długoletnią tradycją, obecnie członek grupy AIRBUS (największej w Europie i jednej z największych na świecie firm z sektora lotniczego i obronnego, będący częścią AIRBUS Defence and Space). Zakres działalności firmy obejmuje: kooperację międzynarodową w zakresie produkcji struktur lotniczych, produkcję i obsługę samolotów wojskowych, usługi lotnicze. W związku z rozwojem struktur firmy poszukujemy pracowników do Działu Montażu Struktur Lotniczych na stanowisko:

Monter płatowców-Ślusarz-Mechanik Lotniczy

Zakres obowiązków:
• Wiercenie ręczne i mechaniczne
• Nitowanie na mokro i sucho
• Obsługa narzędzi ciśnieniowych
• Wykonywanie uszczelniania między warstwowego
• Nitowanie przy użyciu młotków pneumatycznych
• Instalacja HI-loków/Hi-litów, śrub, nitów oraz kotwiczek
• Prace montażowe na podzespołach lotniczych
• Pasowanie detali do montażu konstrukcji lotniczych

Osobie zatrudnionej oferujemy:
• Przeszkolenie w miejscu pracy.
• Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności.
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
• Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (abonament medyczny, kartę Multisport, zajęcia z j. angielskiego i inne).
• Grupowe ubezpieczenie na życie.
• Dobrą atmosferę pracy w ambitnym zespole.
• Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zawarcie klauzuli zawierającej zgodę na przetwarzanie danych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. ).

Wymagania:
• Wykształcenie minimum zawodowe
• Umiejętność czytania rysunku technicznego
• Komunikatywność
• Gotowość pracy w systemie zmianowym
• Mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość języków obcych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.