Przedszkole, Nauczyciel języka angielskiego

Mazowiecki Bank Ofert Dla Nauczycieli

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Dane adresowe:

Typ: Przedszkole
Rodzaj placówki: niepubliczna
Nazwa szkoły/placówki: Fundacja ,,Ala ma kota"
Miejscowość: Warszawa
Ulica: Pistacjowa
Nr domu: 16
Kod pocztowy: 02-797
Telefon: 0228554935
Email: pistacjowa@alamakota.edu.pl

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: język angielski
Liczba godzin w tygodniu: 30
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2018-07-04
Termin składania dokumentów: 2018-08-15
Opis oferty pracy:

Praca szuka Ciebie!

Więc nie szukaj gwiazd na niebie!

Ta praca daje satysfakcję!

Przyjdź i  sprawdź, przyznasz nam rację J

TRUST ME, I’M AN ENGLISH TEACHER

Praca odbywać się będzie w placówce przy ul. Pistacjowej 16 - Warszawa Ursyn

Chcesz dowiedzieć się więcej, napisz mail lub sms – odpowiemy J

Nawet jeśli nie masz pełnego wykształcenia lub doświadczenia – skontaktuj się z nami!

tel. 502 454 770, e-mail: a.siwiak@alamakota.edu.pl

tel. 506 059 659, e-mail: pistacjowa@alamakota.edu.pl

 Opis stanowiska pracy

Dwujęzyczne Przedszkole Ala ma kota zatrudni kreatywną, energiczną osobę z zamiłowaniem do pracy z Dziećmi i znajomością języka angielskiego.

Praca w międzynarodowej grupie dwujęzycznej.

Oferujemy pracę w jednej z placówek przy ul. Pistacjowe 16, Warszawa Ursynów.

Wymagana płynna znajomość języka angielskiego oraz uprawnienia do nauczania.

Oferujemy:
- umowę o pracę na 3/4 etatu,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- szkolenia,
- pracę w miłej atmosferze,
- atrakcyjne wynagrodzenie.

Główne obowiązki nauczyciela:
- prowadzenie zajęć dydaktycznych i realizacja programu edukacyjnego,
- praca opiekuńczo-wychowawcza w grupie Przedszkolaków.

Wymagania

Znajomość języka angielskiego na poziomie, min. C1, potwierdzona dokumentem, np. dyplomem ukończenia studiów filologicznych lub certyfikatem ukończenia kursu językowego.
Znajomość języka polskiego, min. A2.
Przygotowanie pedagogiczne, uprawnienia do pracy w przedszkolu.

Prezentacja firmy

Fundacja Ala ma kota - zarządza siecią niepublicznych przeszkoli AMK

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:

03/07/2018

Wymiar etatu:

3/4 etat

Rodzaj umowy:

Na czas nieokreślony

Liczba wakatów:

5

Min. doświadczenie:

1 rok

Min. wykształcenie:

Wyższe licencjackie

Branża / kategoria:

Praca Edukacja / Szkolenia