PRZEDSTAWICIELKA HANDLOWA w gabinetach kosmetycznych

Peelingi.pl

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma PEELINGI.PL zatrudni kosmetologa do obsługi gabinetów kosmetycznych na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego

OBOWIĄZKI:

sprzedaż profesjonalnych zabiegów kosmetycznych oraz organizacja szkoleń.

OFERUJEMY:

stałe wynagrodzenie + prowizje.
samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia pracy.

Wymagania

• umiejętność organizacji czasu
• pracowitość, wytrwałość i upór w dążeniu do celu.
• punktualność, sumienność i samodzielność w działaniu
• chęć do ciągłego pogłębiania swojej wiedzy
• umiejętność nawiązywania i podtrzymywania dobrych relacji z ludźmi.
• prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Jesteśmy profesjonalną firmą działającą na rynku dermo-kosmetyczn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna