Przedstawicieli Handlowych ds. Sprzedaży Fotowoltaiki

FinUp Sp. z o.o. sp. k.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Kim jesteśmy?

Sales Energy jest częścią Grupy SG. Działamy jako niezależna agencja nieustannie badając rynek fotowoltaiki w Polsce szukając najlepszych rozwiązań dla naszych Klientów.

Korzystając z usług Sales Energy Klienci mogą liczyć na pełne wsparcie w zakresie doboru rozwiązania, instalacji oraz obsługi wszelkich formalności.

Dodatkowo pomagamy w skorzystaniu z funkcjonujących programów wsparcia inwestycji w fotowoltaiki, jak również w skorzystaniu z atrakcyjnych form finansowania, dofinansowania inwestycji.

Nasze ponad dziesięcioletnie doświadczenie w obszarze pośrednictwa finansowego pozawala nam odpowiednie dopasowanie takich rozwiązań do potrzeb klienta.

Obecnie znajdujemy się na etapie tworzenia struktur sprzedaży w nowym dla nas sektorze – OZE.

Sales Energy to przede wszystkim ludzie, którzy są dla nas najważniejsi.

Jeśli jesteś osobą:

  • pozytywną,
  • kreatywną,
  • która chce mieć realny wpływ na to w jakim kierunku wspólnie podążamy to zapraszamy na pokład!

Co oferujemy?

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • konkurencyjny system prowizyjny bazujący na marży, którą sam ustalasz
  • dostęp do bardzo szerokiej gamy komponentów w różnych segmentach cenowych
  • samochód (Toyota Yaris), kartę paliwową Flota (1000zł/mc) komputer i telefon
  • umówione spotkania z Twoimi potencjalnymi klientami
  • szkolenia produktowe oraz sprzedażowe prowadzone przez naszych partnerów
  • współpracę w oparciu o umowę B2B, bądź umowę zlecenie
  • pracę w miłej atmosferze, w dobrze zgranym zespole

Czego oczekujemy?

  • pół roku doświadczenia w branży OZE lub wykształcenie kierunkowe
  • minimum rok doświadczenia w pracy jako przedstawiciel handlowy
  • otwartej głowy, ciekawych pomysłów i dobrej organizacji pracy własnej

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami – wszystko w Twoich rękach. Zostaw CV, skontaktujemy się z Tobą!

Prezentacja firmy

Sales Energy to multiagencja działającą na polskim rynku fotowolt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Energetyka