Przedstawicieli Handlowych bez doświadczenia! Dniówka 220-350 zł netto

HIGH FIVE s.c.

Nowy Sącz, małopolskie

Opis stanowiska pracy

esteśmy jednym z największych liderów w branży sprzedażowej. Rozwijamy się bardzo prężnie, właśnie otworzyliśmy kolejny oddział w Polsce!
Stawiamy przede wszystkim na rozwój zawodowy dlatego też do podjęcia pracy szukamy osób AMBITNYCH - docelowo szkolimy Managerów kolejnych oddziałów!

Gwarantujemy stałą pracę w nowym, profesjonalnym biurze, niespotykaną atmosferę, możliwość szybkiego awansu, wysokie zarobki już na start!:)

Pracujemy od poniedziałku do piątku (wymagamy pełnej dyspozycyjności), za to w weekendy korzystamy w pełni z życia i wydajemy zarobione pieniądze!;D

Pokaż nam swoje zaangażowanie i entuzjazm, a my pokażemy Ci lepszą stronę życia!
Spełniasz nasze oczekiwania?
Świetnie!

CV prześlij już dziś!

Wymagania

Nie wymagamy doświadczenia - nasza kadra szkoleniowa jest odpowiednio wykwalifikowana, dlatego wszystkiego nauczymy Cię od podstaw!

Jeżeli masz duże pokłady energii, lubisz pracować w młodym zespole, jesteś kreatywny, a uśmiech nie znika Ci z twarzy - ZAPRASZAMY!:))

Prezentacja firmy

Firma Handlowa prowadząca projekty dla największych polskich firm... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi