Przedstawiciela Techniczno-Handlowego materiały budowlane/szef sprzedaży

P.H.U. DAX

ORZESZE k Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zarys zadań dla naszego kandydata:
• nawiązywanie nowych kontaktów handlowych i podtrzymywanie już istniejących
• kontakty bezpośrednie (wizyty u klientów) ;
• aktywne prowadzenie korespondencji z Kontrahentami;
• przygotowywanie ofert i nadzór nad ich realizacją;
• prowadzenie negocjacji handlowych; wykonanie indywidualnego plany sprzedaży;
• realizowanie strategii handlowej i marketingowej działu sprzedaży na powierzonym terenie;
• raportowanie zgodnie z wewnętrznymi standardami firmy;
• planowanie, wyszukiwanie i zarządzanie bazą klientów;
• wsparcie sprzedażowe pracowników Działu Sprzedaży;
• monitorowanie rynku i działań firm o podobnej działalności w celu sugerowania udoskonaleń dla klienta;
• zapewnienie właściwego obiegu dokumentów i ich archiwizacja;
• dbanie o bardzo dobry wizerunek firmy;
• samoocena

Wymagania

• wysoką kulturą osobistą;
• wykształceniem technicznym, minimum średnim, związanym z branżami:
materiały budowlane(wszystkie),stolarka aluminiowa i stolarka pvc,
• czynnym prawem jazdy kat. B (min. 2 lata);
• doświadczeniem w pracy w dziale handlowym lub dziale sporządzania ofert;
• znajomością obsługi komputera i urządzeń biurowych;
• znajomością profesjonalnego doradztwa dla klienta oraz metodologii sprzedażowej;
• entuzjazmem i sympatią do ludzi;
• wysokim poziomem motywacji wewnętrznej, dyspozycyjnością i zorientowaniem na cel;
• zaangażowaniem, wytrwałością, lojalnością, samodzielnością i inicjatywą w działaniu;
• bardzo dobrą organizacja pracy i samodyscypliną;
• gotową do poszerzania dotychczasowej wiedzy i umiejętności;
• mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Prezentacja firmy

skład materiałów budowlanych wraz z salonem sprzedazy i studiem k... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Kadra zarządzająca