Opis stanowiska pracy

Jedno z największych wydawnictw edukacyjnych na świecie poszukuje energicznej osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Wydawnictwa

Województwo: Mazowieckie i Małopolskie

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało reprezentowanie firmy oraz promocja książek i materiałów do nauki języka angielskiego w szkołach i placówkach edukacyjnych. Oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe filologiczne
  • mile widziane doświadczenie w uczeniu języka angielskiego, prowadzeniu warsztatów i doświadczenie w sprzedaży
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • prawo jazdy i praktyka w prowadzeniu samochodu

Od kandydatów oczekujemy:

  • inicjatywy i samodzielności w działaniu
  • umiejętności współpracy w zespole
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • gotowości do podróżowania
  • komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi
  • wysokiej kultury osobistej

Oferujemy :

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w doświadczonym i aktywnym zespole
  • pakiet szkoleń
  • telefon i laptop służbowy
  • samochód służbowy

Prosimy o przesyłanie CV na poniższy link „ Aplikuj”

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Jedno z największych wydawnictw edukacyjnych na świecie.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Marketing / PR / Social Media