Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

Loxone Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Nasi pracownicy są naszą duszą. Oferujemy atrakcyjne środowisko pracy i szereg benefitów, abyś mógł czuć się komfortowo i osiągać jak najlepsze wyniki.

Poszukujemy osoby, która stanie na wysokości zadania i poprowadzi przyszły oddział Loxone w Warszawie. Twoim zadaniem będzie prowadzenie szkoleń dla instalatorów, pomoc przy planowaniu projektów i sprzedaż. Posiadasz doświadczenie w branży smart home? Dołącz do zespołu Loxone!

Zakres obowiązków:

  • Wspieranie partnerów instalacyjnych przy planowaniu inteligentnych budynków
  • Sprzedaż
  • Polecanie odpowiednich partnerów klientom końcowym
  • Prowadzenie szkoleń specjalistycznych dla partnerów Loxone

Oferujemy:

  • Praca nad unikalnymi projektami, które zmieniają nasze codzienne życie
  • Nowoczesne, jasne biuro wyposażone w najnowsze technologie
  • Międzynarodowe środowisko i możliwość pobytów za granicą (w zależności od kwalifikacji)
  • Wynagrodzenie odpowiadające osiągnięciom i kwalifikacjom
  • Rabaty na produkty Loxone
  • Mentoring najlepszych w branży
  • System rozwoju osobistego, zawodowego i szkoleń
  • Teambuildingi i imprezy firmowe

Wymagania

  • Doświadczenie w branży automatyki budynkowej
  • Znajomość j. polskiego na poziomie rodzimego użytkownika i dobra znajomość j. niemieckiego lub angielskiego
  • Wykształcenie min. średnie w kierunku elektrycznym

Prezentacja firmy

Loxone umożliwia łatwą kontrolę i inteligentną automatyzację wszelkiego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
W zależności od wyników
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia