Przedstawiciel techniczno-handlowy

Dynamik Filtr

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • podtrzymanie kontaktów z klientami firmy,
  • zdobywanie nowych klientów,
  • doradztwo techniczne i technologiczne w zakresie produktów oferowanych przez firmę dla uzdatniania wody i oczyszczania ścieków,
  • sporządzanie ofert handlowo-technicznych,
  • reprezentacja firmy na targach, sympozjach i konferencjach,
  • realizowanie planów sprzedażowych.

Zapewniamy:

  • wprowadzenie techniczne w branżę (szkolenie),
  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),
  • wsparcie w realizacji zadań,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • rozpoznawalną na rynku markę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • duże możliwości rozwoju.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowana kierunki - ochrona środowiska, inżynieria środowiska, lub pokrewne),
  • doświadczenie w handlu,
  • znajomość technologii uzdatniania wody i oczyszczania ścieków,
  • dyspozycyjność,
  • komunikatywność na wysokim poziomie,
  • samodzielność i konsekwencja w działaniu,
  • dobra organizacja czasu pracy.
  • prawo jazdy kat. B (aktywny kierowca),
  • obsługa komputera (MS Office)

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży (inżynieria wodno – ściekowa),
  • znajomość programów typu: NORMA,  AutoCAD,
  • język angielski,
  • miejsce zamieszkania – południowa Polska

Wynagrodzenie będzie uzależnione m.in. od stopnia doświadczenia na podobnym stanowisku, a także od posiadanych umiejętności danego kandydata. Wysokość premii i dodatków uzależniona od osiąganych wyników.

Prezentacja firmy

Dynamik Filtr to uznana marka na rynku urządzeń przeznaczonych dla gospo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
do uzgodnienie
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca Inżynieria, Praca Sprzedaż - Account Management