Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

HR Business Partner

Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

Naszym Partnerem jest firma specjalizująca się w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań dla firm z sektora automotive, kolejowego, energetycznego, budowlanego oraz telekomunikacyjnego.
W ofercie firmy znajdują się między innymi: a) wysokiej klasy systemy do prowadzenia i osłony kabli, sieci elektrycznych w halach produkcyjnych, na konstrukcjach maszyn, stosowane wszędzie tam, gdzie istnieje możliwość uszkodzenia kabli elektrycznych oraz wymagany jest estetyczny wygląd instalacji oraz b) wysokiej klasy specjalistyczne wkrętarki niemieckiego, renomowanego producenta oraz systemy reakcyjne do urządzeń dokręcających.

W związku z rozwojem działu handlowego poszukujemy kandydatów zainteresowanych dalszym rozwojem w obszarze sprzedaży i doradztwa technicznego.

Cele stanowiska i zadania:
— poszukiwanie nowych klientów
— budowanie i rozwijanie relacji z klientami
— prowadzenie prezentacji
— przygotowywanie ofert
— udział w projektach realizowanych przez firmę

Pracodawca oferuje:
— profesjonalne szkolenia
— narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód do wykorzystania w pracy,
— praca w biurze firmy w Bielsku Białej + praca w delegacji
— umowa o pracę
— wynagrodzenie stałe

Wymagania

Oczekiwane doświadczenie, umiejętności i wiedza:
— mile widziane wykształcenie techniczne
— doświadczenie w sprzedaży
— mile widziane doświadczenie w podobnej roli
— motywacja do pracy w roli doradcy techniczno-handlowego i dalszego rozwoju kompetencji handlowych
— motywacja do uczenia się, ciągłego poszerzania wiedzy technicznej
— znajomość języka angielskiego (rozumienie dokumentacji technicznej, podstawowa komunikacja w środowisku międzynarodowym, uczestnictwo w spotkaniach z Klientami)
— łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami
— ukierunkowanie na wyniki i osiąganie celów
— prawo jazdy kategorii B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu
— samodzielność i inicjatywa w pracy
— odpowiedzialność i zaangażowanie
— umiejętność współpracy w zespole
— umiejętność efektywnej organizacji pracy
— wysoki poziom kultury osobistej

Prezentacja firmy

HR Business Partner - doradztwo w zakresie rekrutacji i rozwoju kompeten... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Obsługa klienta