Przedstawiciel techniczno - handlowy

Adecco Poland Sp. z o.o.

Białystok, podlaskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Białystok

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie i rozwijanie bazy klientów firmy
  • Promowanie izolacji budowlanych i termicznych
  • Utrzymywanie relacji z obecnymi klientami
  • Prowadzenie szkoleń produktowych dla nowych i obecnych klientów
  • Przygotowanie ofert, umów i kalkulacji handlowych
  • Negocjacje warunków handlowych z klientami
  • Praca z systemem CRM

Od kandydatów wymagamy:

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku sprzedażowym, w branży budowlanej lub okołobudowlanej (min. 1 - 2 lata)
  • Wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane techniczne)
  • Umiejętności negocjacyjne, nastawienie na osiąganie celów
  • Wysoka kultura osobista
  • Dyspozycyjność do pracy mobilnej w terenie

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę mobilną od poniedziałku do piątku w systemie zadaniowym na terenie województw: łódzkiego, świętokrzyskiego, podlaskiego i mazowieckiego z możliwością noclegu
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy)
  • Kartę MultiSport
  • Stabilizację zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system prowizyjny)

Numer referencyjny: PTH/PS./2017
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.