Przedstawiciel Techniczno-Handlowy, Polska Południowa

HRK S.A.

Wrocław/Katowice/Kraków, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Nasz Klient, międzynarodowa firma z branży motoryzacyjnej, producent i dystrybutor części do pojazdów użytkowych i specjalnych, poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy, Polska PołudniowaMiejsce pracy: Wrocław/Katowice/Kraków

Zadania:

  • regularne, bezpośrednie spotkania z bezpośrednimi odbiorcami i użytkownikami w Polsce południowej
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • promowanie nowych produktów i rozwiązań oraz
  • zdobywanie bieżących informacji o potrzebach rynku
  • odpowiedzialność za wyniki sprzedaży
  • raportowanie do Zarządu i Centrali

Wymagania:

  • przynajmniej 3-4 lata doświadczenia w sprzedaży produktów technicznych (business-to-business)
  • wysokie umiejętności handlowe i interpersonalne
  • umiejętność myślenia w kategoriach technicznych i wynajdywania właściwych rozwiązań dla klienta
  • umiejętność analizy rynku i sytuacji u klienta
  • proaktywne podejście do potrzeb klienta
  • wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane techniczne
  • co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego lub francuskiego

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie
  • dużą bazę stałych klientów do obsługi
  • elastyczne godziny pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie premiujące skuteczność handlową

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.