Przedstawiciel / reprezentant handlowy

JP DISTRIBUTION

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jean Paul Myne / Waterclouds Poland Dystrybutor profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich z Włoch oraz Szwecji.

Poszukujemy kandydata na stanowisko: przedstawiciel / reprezentant handlowy

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie oraz obsługa klientów (salonów fryzjerskich)

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży kosmetycznej
  • Dynamizm w działaniu
  • Kreatywność

Oferujemy:

  • Rozwój, decyzyjność
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia ( podstawa + premia )
  • Bezkonkurencyjne narzędzia handlowe
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy

Prezentacja firmy

Wyłączny Dystrybutor Profesjonalnej Marki Fryzjerskiej

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna