Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za sprzedaż produktów firmy w wyznaczonym regionie obejmującym: województwo wielkopolskie, zachodniopomorskie oraz część województwa lubuskiego, obsługę istniejących klientów i pozyskiwanie nowych.

Oferujemy:

  • atrakcyjną pracę w młodym, zgranym zespole w stabilnej dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Szansę rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Cykl szkoleń, w tym szkolenia techniczne
  • Szkolenia wprowadzające
  • Wsparcie i doradztwo w zakresie sprzedaży i nowych technologii
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon

Jako formę zatrudnienia oferujemy umowę o pracę.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego o kierunku biologicznym lub pokrewnym. Znajomość technik mikrobiologicznych mile widziana.
  • Entuzjazmu, samodyscypliny i pracowitości.
  • Łatwości nawiązywania kontaktów.
  • Znajomości języka angielskiego.
  • Posiadania prawa jazdy kat. B i doświadczenia w prowadzeniu samochodu.
  • Dużym atutem osoby aplikującej na to stanowisko będzie doświadczenie w sprzedaży.

Najchętniej zatrudnimy osobę zamieszkałą na terenie województwa wielkopolskiego. Zapraszamy do składania ofert również osoby spoza dużych aglomeracji miejskich.

Prezentacja firmy

Firma handlowa z kapitałem zagranicznym. Dostawca najwyższej klasy produ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia