Przedstawiciel regionalny (m/k)

Trenkwalder

Białystok, podlaskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok

Obowiązki:
- obsługa klienta biznesowego na terenie woj. mazowieckiego, podlaskiego, lubelskiego,
- realizacja wyznaczonego planu sprzedaży,
- samodzielne prowadzenie całego procesu sprzedażowego,
- ustalanie potrzeb i oczekiwań klientów w zakresie oferty firmy,
- budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji z klientami biznesowymi.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe,
- doświadczenie na podobnym stanowisku w branży telekomunikacyjnej,
- znajomość zagadnień związanych z sieciami światłowodowymi i systemami transmisyjnymi - mile widziana,
- umiejętność prowadzenia rozmów na poziomie klienta biznesowego,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego - w mowie i piśmie,
- umiejętności negocjacyjne i handlowe, determinacja w realizacji wyznaczonych zadań.

Oferujemy:
- wysokie wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny i premiowy,
- niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon),
- pracę w firmie będącej liderem w branży,
- rozbudowany pakiet szkoleń,
- realną możliwość rozwoju.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy