Przedstawiciel Regionalny ds. Sprzedaży Konstrukcji Stalowych

Projprzem S.A.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Nr referencyjny: PRS/2013

Opis Stanowiska:

  • Aktywne prowadzenie działań handlowych
  • Utrzymywanie i rozwój kontaktów z nowymi i dotychczasowymi klientami
  • Przygotowywanie kalkulacji i ofert handlowych na wykonawstwo konstrukcji stalowych
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Nadzór nad realizacją projektów
  • Raportowanie wyników
  • Współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowany kierunek mechaniczny, spawalnictwo, budownictwo (lub w trakcie studiów pozwalających podjąć pracę na pełny etat)
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie – warunek konieczny (j. angielski będzie dodatkowym atutem)
  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku handlowca
  • Znajomość technik sprzedaży i sztuki negocjacji
  • Nastawienie na realizację celów
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikatywność
  • Samodzielność w działaniu i silna motywacja do pracy
  • Dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych

Oferujemy:

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w dużej firmie notowanej na GPW
  • Stabilne zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników pracy
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego.

Prezentacja firmy

PROJPRZEM S.A. prowadzi działalność w 3 segmentach:<br/>Systemy P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/01/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management