Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy ambitnych i dynamicznych ludzi zorientowanych na wynik, dla których utrzymywanie najwyższych standardów pracy, głębokie zrozumienie biznesu Klienta oraz potrzeba ciągłego rozwoju stanowią podstawę skutecznego działania.

Jeśli:

  • Jesteś ambitny/a i chcesz rozwijać swoją karierę w międzynarodowej firmie farmaceutycznej o ogromnym potencjale rozwojowym
  • Lubisz działać z rozmachem, a obecne warunki zatrudnienia ograniczają Twoją kreatywność
  • Nie przeraża Cię praca u podstaw
  • Masz poczucie potrzeby współuczestnictwa w tworzeniu wielkiego projektu
  • Jest Ci bliska świadomość, że tylko głębokie zrozumienie biznesu naszych Klientów oraz wyzwań, przed jakimi stoją umożliwią nam nawiązanie skutecznych, profesjonalnych relacji, dzięki którym staniemy się ich strategicznym Partnerem

to ta propozycja pracy jest skierowana właśnie do Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • Realizacja celów jakościowo-ilościowych oraz założeń strategii promocji produktów na wyznaczonym terenie
  • Nawiązywanie kontaktów z Klientami: urolodzy, nefrolodzy, ginekolodzy, farmaceuci oraz przekazywanie informacji medycznej oraz handlowej
  • Reprezentowanie firmy w relacjach z KOLs, na zjazdach, kongresach oraz lokalnych spotkaniach
  • Utrzymywanie relacji z Klientami opartej o najwyższe standardy pracy, zgodne z celami oraz wytycznymi pracodawcy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 3-5 letnie doświadczenie w środowisku medyczno-farmaceutycznym jako Przedstawiciel Medyczny poparte wynikami (znajomość segmentu: urologia, nefrologia, ginekologia będzie dodatkowym atutem)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz samodyscyplina
  • Chęć do ciągłego rozwoju oraz poszerzania wiedzy

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i podniesienia kompetencji zawodowych w dynamicznie rozwijającej się branży medyczno-farmaceutycznej
  • Stałą umowę o pracę oraz niezbędne narzędzia – samochód służbowy, laptop, telefon
  • Profesjonalny pakiet szkoleń przygotowujący kompleksowo do pracy na ww. stanowisku
  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego w oparciu o transparentną ścieżkę kariery
  • Brak nudy i ciągłe wyzwania

Prezentacja firmy

Producent leków RX, OTC, suplementów diety i wyrobów medycznych. Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting