Takeda Pharma Sp. z o.o.
Takeda to koncentrująca się na potrzebach pacjentów, innowacyjna globalna firma farmaceutyczna, zatrudniająca ponad 30 000 profesjonalistów w ponad 70 krajach na całym świecie. Opieramy się na ponad 230 latach wspaniałej historii, i od samego początku stawiamy pacjentów na pierwszym miejscu. Podążamy za wartościami filozofii Takeda-izmu - Uczciwością, Sprawiedliwością, Szczerością i Wytrwałością - i łaczy nas misja zapewnienia lepszego stanu zdrowia i poprawy jakości życia naszych pacjentów na całym świecie poprzez dostarczanie wiodących innowacyjnych rozwiązań w medycynie.
Tutaj każdy ma znaczenie, a Ty będziesz mieć istotny wkład w naszą inspirującą i odważną misję.
W Takeda będziesz mieć wpływ na ludzkie życie - w tym swoje własne.
Takeda to pracodawca realizujący politykę równych szans.

Obecnie poszukujemy:

PRZEDSTAWICIEL MEDYCZNY

Miejsce pracy: Radom, Puławy, Kozienice

DZIAŁ LECZNICTWA OTWARTEGO SPECJALISTYCZNEGO

na teren Radom, Puławy, Kozienice

Obowiązki: osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za promocję leków firmy Takeda w lecznictwie otwartym.

Od kandydatów oczekujemy:

  • silnej motywacji do pracy, wytrwałości w dążeniu do celu,
  • komunikatywności, umiejętności nawiązywania i podtrzymywania relacji,
  • samodzielności, odpowiedzialności i uczciwości,
  • operatywności i dyspozycyjności,
  • chęci do stałego uczenia się,
  • wyższego wykształcenia,
  • posiadania prawa jazdy kategorii B,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
  • atutem będzie doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Medycznego,
  • miejsca zamieszkania kandydata na terenie pracy.

Oferujemy:

pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, narzędzia do pracy, szkolenia zawodowe, atrakcyjne warunki pracy.

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O NADSYŁANIE APLIKACJI do 30.08.2017

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Empowering Our People to Shine
takedajobs.com