Takeda Pharma Sp. z o.o.
Takeda to koncentrująca się na potrzebach pacjentów, innowacyjna globalna firma farmaceutyczna, zatrudniająca ponad 30 000 profesjonalistów w ponad 70 krajach na całym świecie. Opieramy się na ponad 230 latach wspaniałej historii, i od samego początku stawiamy pacjentów na pierwszym miejscu. Podążamy za wartościami filozofii Takeda-izmu - Uczciwością, Sprawiedliwością, Szczerością i Wytrwałością - i łaczy nas misja zapewnienia lepszego stanu zdrowia i poprawy jakości życia naszych pacjentów na całym świecie poprzez dostarczanie wiodących innowacyjnych rozwiązań w medycynie.
Tutaj każdy ma znaczenie, a Ty będziesz mieć istotny wkład w naszą inspirującą i odważną misję.
W Takeda będziesz mieć wpływ na ludzkie życie - w tym swoje własne.
Takeda to pracodawca realizujący politykę równych szans.

Obecnie poszukujemy:

Przedstawiciel Medyczny

Miejsce pracy: podkarpackie

Obowiązki:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za promowanie opioidowych leków przeciwbólowych poprzez budowanie relacji merytorycznych z klientami, monitorowanie i analizę danych rynkowych i działań konkurencji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Medycznego będzie dodatkowym atutem,
  • wysoka efektywność poparta bardzo dobrymi wynikami,
  • nastawienie na sukces - realizację celów marketingowych i promocyjnych firmy,
  • wysokie umiejętności negocjacyjne i interpersonalne,
  • umiejętność organizacji pracy, komunikatywność,
  • łatwość przyswajania i przekazywania wiedzy merytorycznej,
  • operatywność i dyspozycyjność,
  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • narzędzia do pracy, szkolenia zawodowe, atrakcyjne warunki pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o jak najszybsze przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania najpóźniej do 10 sierpnia 2018 r.

Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o zgłaszanie się poprzez kliknięcie w link Aplikuj, co jest równoznaczne z wyrażeniem poniższej zgody: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HRK S.A. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: - Administratorem moich danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), pl. Bankowy 2; - Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; - Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: rodo@@hrk.pl - Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę zgodnie ze znaną mi procedurą."

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Empowering Our People to Shine
takedajobs.com