Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/11/2018.

Przedstawiciel Medyczny

Lublin,Zamość,Chełm,Biała Podlaska,Puławy, Świdnik,Kraśnik,Łuków,Biłgoraj,Lubartów,Łęczna,Krasnystaw, lubelskie

Hipokrates

Opis stanowiska pracy

Zadaniem przedstawiciela handlowego będzie przekazywanie informacji naukowej o lekach lekarzom i farmaceutom.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Prawo jazdy, samochód
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Dobra organizacja pracy
  • Znajomość języka angielskiego, wykształcenie wyższe medyczne lub pokrewne oraz doświadczenie w branży farmaceutycznej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w młodym i kreatywnym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu

Istnieje możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze godzin!

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie bezpośrednio przez portal.

Hipokrates jest jednym z liderów wśród firm obsługujących branżę farmaceutyczną
w... zakresie przekazywania informacji naukowych o lekach i parafarmaceutykach. Działamy na rynku od 1998 roku, wspierając polskie i zagraniczne koncerny farmaceutyczne.
Podstawowy zakres naszych usług obejmuje rekrutację, profesjonalne szkolenia sprzedażowe i produktowe przed rozpoczęciem pracy oraz w trakcie jej trwania a także organizowanie i fachowe zarządzanie grupami przedstawicieli medycznych oraz handlowych. Przeprowadzamy kampanie o zasięgu ogólnopolskim. Posiadamy duże doświadczenie w zarządzaniu produktami z różnych grup (leki szpitalne, Rx oraz OTC, suplementy diety, dermokosmetyki, soczewki kontaktowe, środki dla laboratoriów analitycznych).
Naszym pracownikom stwarzamy możliwość indywidualnego rozwoju w dynamicznie rosnącej organizacji, na bardzo atrakcyjnym rynku.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi