Opis stanowiska pracy

OPIS STANOWISKA:

  • praca na terenie północnej Polski – woj. pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko- pomorskie
  • prowadzenie działań marketingowo-handlowych zmierzających do zawarcia i wykonywania umów sprzedażowych ze szpitalami i placówkami medycznymi oraz realizacji planów sprzedaży
  • budowanie wizerunku firmy
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z personelem medycznym
  • przygotowanie oraz prowadzenie szkoleń produktowych
  • bieżąca analizę sytuacji rynkowej oraz raportowanie aktywności w systemie CRM

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie miesięczne od 5000 do 10000 zł brutto
  • dużą samodzielność
  • ubezpieczenie na życie
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód , telefon, laptop)
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe

WYMAGANIA:

  • doświadczenie handlowe (min. 2 lata doświadczenia w pracy)
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku przedstawiciela medycznego oraz wykształcenie wyższe
  • komunikatywność, otwartość, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • gotowość do codziennych wyjazdów służbowych na powierzonym terenie
  • doskonałe zdolności prezentacji i przekazywania informacji
  • znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • praktyczna znajomość obsługi MS Office
  • kreatywność w realizacji zadań
  • umiejętność organizowania pracy własnej

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji. W przypadku dołączenia przeze mnie zdjęcia do składanego CV, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych wizerunkowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Prezentacja firmy

Hofer Medical jest międzynarodową firmą medyczną z główną siedzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Obsługa klienta