Opis stanowiska pracy

Jesteśmy polskim producentem implantów dla ortopedii i traumatologii z prawie 40 letnim doświadczeniem na rynku. Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:
Przedstawiciel Medyczny
Zakres obowiązków:
• pozyskiwanie nowych klientów,
• promocja produktów firmy w środowisku lekarskim,
• codzienny kontakt z obecnymi klientami firmy,
• udzielanie informacji o oferowanych produktach,
• realizacja założonego planu sprzedaży,
• reprezentowanie firmy na kongresach i konferencjach krajowych i zagranicznych
• dbałość o wizerunek firmy.

Oferujemy:
• pracę w młodym zespole,
• stabilne warunki zatrudnienia,
• ubezpieczenie medyczne,
• niezbędne narzędzia pracy.

Wymagania

Wymagania:
• wykształcenie wyższe medyczne,
• znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
• minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela medycznego poparte sukcesami sprzedażowymi we współpracy z ortopedami i traumatologami,
• wysoki poziom umiejętności sprzedażowych,
• bardzo dobra organizacja pracy,
• umiejętność prowadzenia rozmów indywidualnych i prezentacji,
• wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
• wysoka kultura osobista oraz pewność siebie,
• kreatywność, zaangażowanie i determinacja w dążeniu do realizacji zadań,
• umiejętność pracy w zespole,
• obsługa komputera oraz dobra znajomość pakietu MS Office,
• czynne prawo jazdy kategorii B.

Prezentacja firmy

Mikromed oferuje szeroki asortyment wszczepów kostnych i instrume... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Medycyna / Służba zdrowia