Przedstawiciel Medyczny Pruszków

Hays Poland

Pruszków, mazowieckie

Hays Poland

Pruszków
Pruszków
NR REF.: 1123138

Dla naszego Klienta, międzynarodowej, innowacyjnej firmy farmaceutycznej poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Produktów Medycznych

Zakres obowiązków:
  • merytorycznie promowanie produktów firmy w środowisku medycznym i farmaceutycznym
  • odpowiedzialność za współpracę z lekarzami podstawowej opieki zdrowotnej oraz specjalistami
Oczekiwania względem kandydata:
  • absolwent studiów wyższych o kierunku medycznym lub pokrewnym (farmacja, weterynaria, analityka medyczna, biologia, chemia, fizjoterapia, biotechnologia, rehabilitacja, wychowanie fizyczne, ochrona środowiska, pielęgniarstwo)
Nasz klient oferuje:
  • zatrudnienie w oparciu umowa o pracę
  • praca w innowacyjnej firmie dającej duże możliwości rozwoju
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy