Przedstawiciel Medyczny Poznań

Hays Poland

Poznan, wielkopolskie

Hays Poland

Poznan
Poznan
NR REF.: 1134135

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy farmaceutycznej poszukujemy osoby na stanowisko Przedstawiciela Medycznego:
Główne obowiązki:
  • merytoryczne promowanie produktów firmy w środowisku
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji ze środowiskiem medycznym, na wyznaczonym obszarze
  • systematyczne rozwijanie swoich umiejętności na stanowisku i podnoszeniu kompetencji
  • czynny udział w realizacji strategii firmy
Od kandydatów oczekujemy:
  • absolwentów studiów wyższych o kierunku medycznym lub pokrewnym
  • min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku w branży farmaceutycznej lub FMCG
  • motywacji do pracy i kreatywności
  • preferowane osoby zamieszkałe na terenie pracy
  • ambicji w wykonywaniu powierzonych zadań
Oferujemy:
  • pracę w firmie cieszącej się bardzo dobrą opinią
  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjny system premiowy
  • pakiet socjalny
  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód, telefon)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland