Przedstawiciel Medyczny - ortopedia

LIT Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
-Aktywna promocja produktów Firmy oraz realizacja celów sprzedażowych na podległym terenie (woj. łódzkie, mazowieckie, świętokrzyskie, lubelskie)
-Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami (ortopedia), umacnianie wizerunku Firmy
-Udział w prezentacjach i szkoleniach, w tym również na bloku operacyjnym podczas zabiegów
-Reprezentowanie firmy podczas konferencji naukowych

Wymagania

-Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela medycznego/ farmaceutycznego (preferencja ortopedia)
-Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i wyznaczania priorytetów
-Odwaga, pewność siebie, pozytywne nastawienie i wysoka kultura osobista;
-Brak przeciwwskazań do przebywania na bloku operacyjnym w trakcie zabiegów chirurgicznych
-Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, preferencje francuski
-Dobra znajomość obsługi komputera oraz znajomość pakietu MS Office
-Prawo jazdy kat B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu min 5 lat
-Wykształcenie wyższe - (preferencje kierunki medyczne, biologiczne)
-Dyspozycyjność, w tym gotowość do podróży służbowych
-Orientacja na realizację określonych celów
-Znajomość technik sprzedaży oraz wiedza z zakresu sprzedaży i marketingu

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
• Praca w elastycznym czasie pracy .
• Motywujący system wynagrodzeń uzależniony od wyników.
• Niezbędne narzędzia pracy.
• Bardzo dobrą atmosferę pracy.

Prezentacja firmy

Firma LIT powstała w 2005 roku, a od 2007 roku działa jako spółka ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Medycyna / Służba zdrowia