Przedstawiciel medyczny/handlowy

F.U.H. Krzysztof Pałka

Kędzierzyn-Koźle, opolskie

Opis stanowiska pracy

Firma posiadająca stabilną pozycję na rynku zaopatrzenia medycznego poszukuje kandydata na stanowisko handlowca.
Do obowiązków osoby na powyższym stanowisku będzie należało zapoznanie się ze specyfiką naszych salonów medycznych, a także:
• obsługa klienta pośredniego oraz bezpośredniego
• sprzedaż artykułów medycznych za gotówkę i na refundację NFZ
• kontakt ze środowiskiem medycznym (reklamę Salonów w środowisku medycznym)
• praca na terenie powiatów: Głubczyce, Kędzierzyn - Koźle, Strzelce Opolskie oraz Krapkowice
Oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia
• niezbędne narzędzia do pracy
• możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Wymagania

Wymagania:
• wykształcenie medyczne z kierunku: fizjoterapia, rehabilitacja, pielęgniarstwo, ortopedia lub kurs towaroznawstwa z zakresu artykułów medycznych będzie dodatkowym atutem
• mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie medycznym
• Od wszystkich zainteresowanych osób oczekujemy zaangażowania, dyspozycyjności. Poszukujemy osoby komunikatywnej, energicznej, lubiącej kontakt z ludźmi, której nie obca jest praca przy komputerze oraz kontakt z klientem i handlem, potrafiącej odnaleźć się w stresujących sytuacjach.

Prezentacja firmy

Artromed Krzysztof Palka <br/>działająca w branży zaopatrzenia rehabilit... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
zależne od wyników finansowych
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi